محل تبلیغات شما

دلم میخواد از همه فاصله بگیرم.هیچی نشنومحرف نزنم.سکوت کنم .حتی حوصله حرف زدن روزمره هم ندارم. خیلی  وقته بودن کنار آدما خوشحالم نمیکنه

خیلی وقته تلگرامموچک نکردم حدود یه ماه،رکورد شکستم:))).بعیدم میدونم کسی جز یکی دو نفر سراغمو گرفته باشه.

صبح الهه بهم زنگ زد.نگرانم شده بود این همه وقت کجا مُردم :)))) نیم ساعت جفنگ بهم بافت و همش میگفتم اهان اره خب.اخرش گفت برو بمیر توام که ادم نیستی دارم واسه کی حرف میزنمتق.گوشیو قطع کرد :/ خب نه تنها من متعادل نیستم ادمای دورمم از من و اژدر وضعشون وخیم تره. 

هرچقدم ادمای جدید بیان تو زندگی،ته ته تهش برام همون قدیمیا می مونن.بازم به معرفت الهه و سیمابقیه که هیچی کلا این دوتا هم تو شنقلی لنگه خودمن که بیخ ریشم ان.(بدبختانه)هرچند چند وقتیه سطح وقعمو از ادما خیلی خیلی پایین اوردم.ترجیح میدم وقتمو با اونایی بگذرونم که بهم اهمیت میدن و برام مهمن.خلاصه که روزای حوصله سر بر و یکنواختیه !

یادش بخیر پارسال این روزا حتی اگه حالمم خوب نبود دلخوشیم این بود میشینم سر کلاسا و یه جزوه ای کنار بچه ها مینویسیمو رد وبدلش میکنیم که واسه چند ساعتم شده خودمونو یادمون میرفت.امسال همش تکرار و تکرار و پاییزای بی حوصلگی.

من عاشق پاییز بودم همیشهیه جا خونده بودم یه روز میرسه که ادم از تک تک چیزایی که دلبسته ش بوده دل می کنه.فک کنم دارم بهش میرسم.این روزا پاییز برام جز بی حوصلگی و تکرار هیچی نداره !

کاش یه معجزه ای اتفاق بیفته از حجم این گشادی رها شم :)))) حس ندارم حتی برم واسه خودم یه لیوان اب بیارم.خدایا در عرض چند ماه چه کردی با من :))))

حالمم از هرچی اناناس و ویتامین سی بهم میخوره :))) این دکتره یه زری زد بقیه هم دیگه ول نمیکنن که! غذای من شده پرتقال اناناس .اناناس قرص ویتامین سی.خدایا بسه دیگه-______-

وای وای وای موهام موخوره گرفته امروز میخوام برم کوتاهش کنم.موهای نازنینم عرررررررررررررررراهکار برا جلوگیری از موخوره چیه؟حضرت عباسی سرویس شدم دیگه هرکاری میکنم هی زر و زر مو خوره میگیره دهنمو مورد عنایت قرار داده عرررررررررر یکم دیگه ادامه بدم به این نتیجه میرسم حالمم از خودمم بهم میخوره(اژدر) عرررررررررر.این تاپیکو همین جا کات میدم تا به خودکشی اژدر افسردگی نرسیدم =)))))

الپایان ^.^

رمان مستی و دیوانگی ♡

اژدر نوشت درونم ^.^

خیال هایم لکنت دارند

یه ,بهم ,اژدر ,برام ,اناناس ,تکرار ,بی حوصلگی ,و تکرار ,این روزا ,وای وای ,که ادم

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سامانه پیامکی،ارسال پیامک تبلیغاتی توریستگاه